Ale oxe-purple 100

Santraller

Sevgiyi yay
17 / 100

Alcatel-Lucent Santralleri

Yeni uyumluluk gereksinimleri zorluklarına bağlı olarak bilgi seviyesini artırmak, ağ karmaşıklığı ve son derece rekabetçi bir pazar, işletmelerin giderek daha dinamik olmasını gerektirir ve becerikli, mobil, bilgili ve hızlı olmak daha da önem kazanmıştır. Alcatel-Lucent dinamik girişimi, daha zengin kullanıcı deneyimini desteklerken insanları, ağları, süreçleri bağlayan, performans ve verimliliği daha da artıran bir yapı olarak tanımlar.

Alcatel-Lucent, güvenli açık portföyü ve dünya çapında endüstri uzmanlığı ile dinamik kurumsallık sağlar. Alcatel-Lucent Kurumsal Çözümler, her çalışanın ve ekibinin günlük verimliliği artırır ve maliyetleri kontrol altında tutarken şirketin küresel verimliliğini de artırır.Piyasadaki en iyi performanslı, sağlam ve ergonomik iletişim araçları olarak bizim çözümümüz kurumsal telefon hizmetleri, birleşik iletişim ve işbirliği uygulamaları içerir. Masa üstü PC, sabit telefon ve cep telefonu gibi çeşitli cihazlar üzerinde hizmetleri aynı  seviyede sağlayan benzersiz bir üründür. Bu çözüm, acil ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve gelecekteki büyümenizi destekler. Alcatel-Lucent Kurumsal Çözümleri birleşik iletişim ve işbirliği, müşteri hizmetleri gibi farklı şekildeki katma değerli uygulamalar tüm kullanıcı tiplerine hitap etmektedir.Yönetim uygulaması tüm sisteme merkezi bir erişim ve uzak operasyon sağlar.

Alcatel-Lucent IP Telefon Santralleri ve Kurumsal İletişim Çözümleri, SMB (KOBİ) sektörü için 300 aboneye kadar OmniPCX Office (OXO) yeni adı Alcatel-Lucent OXO Connect  sistemleri ile kurumsal pazarda ise 15.000 aboneye kadar destek sağlayan Alcatel-Lucent OXE Enterprise sistemleri ile hizmet vermektedir. OpenTouch teknolojisi ise sanallaştırılmanın kullanıldığı 1500 aboneye destek veren SIP & Uygulama sunucusudur.

oxe purple yapısı
oxe purple yapısı

OXE, 4400 ve Rainbow
Oxo connect
Oxo connect

OXO Connect ve Rainbow
Oxo Connect evolution
Oxo Connect Evolution

OXO Connect Evolution

 • Ölçeklenebilir hibrit bulut iletişimi
 • Gelişmiş iş telefonları ve kurumsal düzeyde işbirliği hizmetleri
 • Hibrit analog, dijital, IP, SIP uç noktaları ve gövdeler (OXO Connect)
 • % 100 IP Bağlantısı (OXO Connect Evolution)
 • Bulut hizmetine bağlı şirket içi LAN, WLAN, telefonlar ve cihaz dahil güvenilir çözüm
 • WebRTC ile görüntülü görüşme sağlamaktadır.

OXO Connect Evolution, 300’e kadar kullanıcısı olan işletmeler için sağlam, bağlantılı ve birleşik bir iletişim platformuna dayanan tamamen IP ölçeklenebilir bir telefon sistemidir. OXO Connect Evolution, bulut tabanlı, Alcatel-Lucent Rainbow işbirliği hizmetine dahili erişim sunar.

Birlikte, OXO Connect Evolution ve Rainbow, nerede olurlarsa olsunlar, tüm çalışanlara müşteri odaklı iş iletişimi ve video işbirliği hizmetleri sunar. SMB profesyonelleri müşteri isteklerine cevap vermek için birlikte çalışırlar ve bilgileri, müşteriler, iş ortakları ve müşterilerle daha hızlı ve daha doğru bir şekilde paylaşabilirler.

İşletmenizin her zaman açık olması gerekir: Telefondan buluta test edilen ve doğrulanan ALE teknolojisiyle yüksek güvenilirliğin tadını çıkarın. OXO Connect Evolution, uygun maliyetli ve güvenli operasyonlar için optimize edilmiştir: Birleşik İletişim ve uzaktan yönetim, harici bir bulut servis bağlantısı aracılığıyla sunulmaktadır.

Özellikler

 • Ölçeklenebilir hibrit bulut iletişimi
 • Gelişmiş iş telefonları ve kurumsal düzeyde işbirliği hizmetleri
 • Hibrit analog, dijital, IP, SIP uç noktaları ve gövdeler (OXO Connect)
 • % 100 IP Bağlantısı (OXO Connect Evolution)
 • Bulut hizmetine bağlı şirket içi LAN, WLAN, telefonlar ve cihaz dahil güvenilir çözüm

Önemli

 • Ek kullanıcılarla ve yeni bulut tabanlı işbirliği hizmetleriyle, büyüdükçe iş iletişimlerinizi genişletin
 • İlk çağrı çözünürlüğünü ve karar vermeyi geliştirerek olağanüstü bir müşteri deneyimi sunun
 • Analog ve dijital bağlantıdan yararlanarak yatırımın hızlı geri dönüşünden yararlanın
 • Gittiğiniz her yerde ses ve veri için tek bir IP ağı kullanarak maliyetleri düşürün
 • Yatırımınızı telefondan buluta % 100 Alcatel-Lucent laboratuar testli ve onaylanmış bir SMB çözümü ile koruyun